Показать товары

Доставка та оплата

Нове покоління покупців цінує свій час і воліє не походи по магазинах, а робити покупки в мережі інтернет. Покупки можна здійснювати швидко, і в будь-який час доби, при цьому розслаблено і попиваючи улюблений чай або каву. ТОВ «Зв’язок без перешкод» пропонує зручну оплату та доставку. Ми пропонуємо кілька видів доставки:

  • Кур’єрська доставка по території Києва – при сумі замовлення від 2000грн доставка по столиці України повністю безкоштовна. Якщо ж вартість замовлення менше 2000 грн — вартість доставки складе 80 гривень. У менеджерів можна точно дізнатися, коли саме доставлять Ваше замовлення.
  • Самовивіз по Києву – замовлення можна забрати самостійно за адресою вулиця Бережанська, 4. Обов’язково узгодьте ваш приїзд і час отримання замовлення з менеджером.
  • Кур’єрська доставка по Київській області – вартість доставки кур’єром від 250 гривень. Точну вартість доставки уточніть у менеджера, вона залежить від дальності доставки.
  • Доставка в регіони – для доставки у будь-який населений пункт України використовуємо українські служби доставки «Нова Пошта», «Інтайм», «Автолюкс». Доставка здійснюється безкоштовно при замовленні від 2000грн. При сумі замовлення менше 2000грн доставка здійснюється за рахунок замовника за тарифом служби доставки.

Ми практикуємо різні способи оплати:

  • Готівкова оплата. Такий тип оплати можливий тільки на території Києва і Київської області в період передачі товару від кур’єра до покупця. Оплата здійснюється тільки в гривнях.
  • Безготівкова оплата з ПДВ. Оплата за безготівковим розрахунком відбувається так: після того, як ви оформите замовлення, на Вашу адресу електронної пошти ми відправимо рахунок, який можна оплатити з розрахункового рахунку Вашої компанії.
  • Накладений платіж. Оплата здійснюється за фактом отримання посилки у відділеннях для отримання вантажів вищевказаних служб доставки.

Are article writing services lawful? The simple and short answer is essay writing service yes! It is a practice known professional or business documents, and other kinds of correspondence.